O nás

Jsme firma s více než patnáctiletými zkušenostmi a působností na českém a německém trhu zabývající se pracemi ve výškách a nad hloubkou.

Nejčastěji se zabýváme údržbou střech a plášťů budov, zahrnující revize, diagnostiky závad, drobné i větší opravy a prodloužení životnosti povrchů.

Jsme schopni dodávat zednické, klempířské, pokrývačské, zámečnické a jiné práce dle potřeby se zaměřením na nepřístupná místa.

Náš tým tvoří školení pracovníci, kteří si poradí i se zdánlivě neřešitelnými problémy. Ve své práci se neustále zdokonalují a jejich zkušenosti se projeví v profesionálním přístupu a efektivitě práce za přijatelné ceny.

Většinu našich zakázek tvoří práce s nutností horolezeckého přístupu. Kromě standartně nabízeného rozsahu prací nabízíme neobvyklé služby, jež můžeme zaštítit díky vlastněným technologiím.

Například demineralizované mytí v poslední době velmi nabírající na popularitě díky efektivitě a absenci potřeby jakýchkoliv čistidel; řezání zdiva, kamene a betonu řetězovou pilou do hloubky řezu 400 mm; termovizní diagnostika závad apod.

Pro správy nemovitostí nabízíme nadstandartní možnosti spolupráce dle dohody a objemu realizovaných prací. Při drobných opravách fotodokumentace a cenové nabídky dalších potřebných prací. Po nějaké době znalost objektů.